1. Esileht
  2. /
  3. Tactical Foodpack
  4. /
  5. Tactical Foodpack, Nädala toiduvaru­komplekt lihata

Tactical Foodpack, Nädala toiduvaru­komplekt lihata

160.00

Kas soovid igaks juhuks kodus omada toiduvaru, mis tagab su perele kindlustunde tulgu lumetorm, üleujutused või näiteks elektrikatkestus? Siis on see komplekt just Sinule!

  • Toiduvaru ühele inimesele terveks nädalaks
  • SOS Food Supply sisaldab 21 sooja toidukorda (11 maitsvat pearooga, 7 hommikusööki ja 3 suppi)
  • Nädalapakis sisalduvad toidud on valmistatud Eestis – lisa vaid vett
  • Süütegeel olukorraks, kus kuuma vett ei ole
  • Komplektis on ka olemas veepuhastustabletid, lusikas ja tikud

Netokaal: 2,1kg
Parim enne: 8 aastat toitudel, 2 aastat lisadel
Päevane kaloraaž keskmiselt: 1500 kcal

Brand: Tactical Foodpack
Kättetoimetamise viis: Pakiautomaadi kaudu või Kulleriga
Tarneaeg: Hetkel teadmata

Laost otsas

Tootekood: SOS-7-WM
Category: Tactical Foodpack

Kirjeldus

Tactical Foodpacki SOS Food Supply nädala toiduvaru lihata on suureks abiks kui juhtub midagi ootamatut.
Näiteks juhtub midagi piisavalt reaalset, aga ka piisavalt ulmelist, et selleks mitte valmis olla. Kujutle, et oled nädalakese mõnusasti palmi all puhanud, aga lennujaama uksest välja astudes võtab sind vastu kohutav torm. Vaevaliselt liigud autoni ja eneselegi üllatuseks jõuad läbi tuisu kuidagi koju… avastamaks, et elektrit ei ole! Külmkapis haigutab tühjus. Mida teha?
Hoia ligi Tactical Foodpacki SOS Food Supply nädala toiduvaru lihata!

SOS Food Supply nädala toiduvaru lihata tagab valmisoleku!
Sa ei ole eriüksuslane, aga sa oled olnud valmis! Tood välja Tactical Foodpacki SOS Food Supply nädala toidupaki imemaitsvate lihavabade matkatoitudega ja tead, et vähemalt toidukordadega on sul hästi vähemalt terve nädala. Kaminas praksuvad puud keedavad vee potis kuumaks ja raske on vaid valik, millise toitva ja tervisliku eine avad esimesena, sest sind ootavad ees 21 imemaitsvat toidukorda (11 maitsvat pearooga, 7 hommikusööki ja 3 suppi).

Aga kui on SOS olukord ja kodu ei ole lähedal?
Veel üks piisavalt reaalne olukord on leida ennast näiteks katkise mootoriga paadis või autoga kuskil mudases metsas kinni. Abikõne on tehtud, aga läheb aega. Sellisel juhul tekib uusi küsimusi, kust saada puhast joogivett, kust saada kuuma vett, et toidud valmis saaksid ja millega neid siis süüa?

Metsas auto kõrval saab lõkke teha, aga kui tikke kaasas ei ole ja auto sigaretisüütaja on oma töö lõpetanud siis ka tikud on olemas SOS nädala toidupakis, mida sa ettenägelikult autos kaasas kannad.

Samas jällegi paadis keset merd lõket ju ei tee, mis siis saab? Oled jällegi võidus, sest SOS Food Supply toidupakis on kaasas süütegeel olukorraks, kus kuuma vett ei ole, veepuhastustabletid ja isegi lusikas.

Seega, ole ettenägelik ja ole valmis igasugusteks võimalikeks ja võimatuteks olukordadeks Tactical Foodpacki matkatoitudega!

Veel suuremaks valmisolekuks olukordades kui ei ole võimalik lõket teha ega ka vett keeta, võta kaasa Tactical Foodpacki Toidu kuumutuskott kütteelemendiga.

Garanteeritud maitseelamus ka SOS olukorras
Tactical Foodpacki SOS nädala toidupakid on olemas nii lihaga kui lihata ja mõlemad pakuvad vastavalt eelistustele maitseelamusi.

Hommikut alusta pudruga. Vali imemaitsvad riisipuuder vaarikatega ja kaerahelbepuder õuntega või hoopis soolane ja põnev Shakshuka kikerherneste ja munaga. Need annavad hommikuks just õige laengu, hea tuju ja jõu liikuda edasi järgmiste seikluste poole.

Lõuna või õhtusöögi saad muuta lausa mitme käiguliseks alustades Fetaga peedisupist ja liikudes järgmise käiguga edasi hõrkude pearoogade juurde. Valik on suur ja mitmekülgne-köögivilja-wok nuudlitega, koorene köögiviljapasta, riisiroog köögiviljadega ja Maroko läätsepada.

Kui eelistaksid lihaga maitseelamust või toidukordi kombineerida lihaga/lihata, vaata ka Nädala toiduvarukomplekt lihaga.

Lihata toiduvarukomplektis sisalduvad toidukorrad:
3x Koorene köögiviljapasta – netokaal 110g, energiasisaldus portsjoni kohta 400 kcal
3x Riisiroog köögiviljadega – netokaal 100g, energiasisaldus portsjoni kohta 520 kcal
2x Maroko pajaroog läätsedega – netokaal 110g, energiasisaldus portsjoni kohta 480 kcal
3x Peedisupp fetaga – netokaal 60g, energiasisaldus portsjoni kohta 274 kcal
3x Köögivilja wok nuudlitega – netokaal 100g, energiasisaldus portsjoni kohta 503 kcal
2x Vahemere hommikusöök Shakshuka – netokaal 100g, energiasisaldus portsjoni kohta 436 kcal
3x Riisipuding marjadega. – netokaal 90g, energiasisaldus portsjoni kohta 425 kcal
2x Kaerahelbepuder õuntega – netokaal 90g, energiasisaldus portsjoni kohta 390 kcal

Lisaks toitudele sisaldab toiduvarukomplekt järgnevaid olulisi tooteid toidu valmistamiseks või tarbimiseks kriisi olukorras:

Veepuhastustabletid
Veepuhastustabletid (10tk) muudavad kriisiolukorras vee joogikõlbulikuks, kiiresti. Tabletid on väga efektiivsed bakterite neutraliseerimisel. Neid tablette kasutab isegi Maailma Terviseorganisatsioon oma terviseteabe komplektis.

Kasutamine:
Kiire desinfitseerimise jaoks lisage lihtsalt üks tablett ühele liitrile kahtlasele veele. 10 tabletiga saad kokku 10l puhast vett.

Toimeaine:
naatriumdikloroisotsüanuraat (NaDCC) 8,5 milligrammi tableti kohta. Veepuhastustabletid tapavad baktereid, bakterite eoseid, tsüste, vetikaid, seeni, algloomi ja viirusi.

Hädaolukorras, kui teil pole juurdepääsu usaldusväärsele veefiltrile, võib veepuhastustablett olla ideaalne lahendus. Kindlasti kasuta puhast vett kui sul on sellele ligipääs, veepuhastustabletid on mõeldud kasumiseks hädaolukorras, kuna kloori pideval tarbimisel võib olla negatiivseid tagajärgi tervisele.

Parim enne: 2 aastat

Süütegeel
Tactical Fire Pot ehk Süütepott on Eesti tootja Biofire innovaatiline toode, mis sobib ideaalselt väikese tule tegemiseks pisikese lõkke asemel. Tegemist on 100% BIO tootega. Toode on ilmastikukindel ja korduvkasutatav! Kuna toode ei sisalda vett, põleb see kõrgel temperatuuril. Sisaldab etanooli ja ränioksiidi..

Kasutamine:
Lisa toidupakki vajalik hulk külma vett ja sega. Ava süütepoti kaas, aseta süütepott kuumakindlale alusele, süüta süütegeel põlema tiku või tulemasinaga. Murra Tactical Foodpack toidupaki põhi lapikuks ja aseta süütepoti kohale, kasutades paki asetamiseks kõrgendust (2 tassi, 2 kivi vm, mis on süütepotist kõrgem). Hoia toidupakk süütepoti kohal keemiseni, seejärel tõsta toidupakk leegilt maha, sule grip ja lase toidul seista pakil näidatud aja. Süütegeeli kustutamisel aseta leegile kaas peale, ära puhu! Toode on korduvkasutatav, põlemisaeg kokku ca 40 min.

Tulind® kütusetablett , tootja Biofire OÜ

8-aastane lisagarantii!
Pakume Sulle 8 aastast lisagarantiid meie kulul. Selleks soeta esmalt SOS Food Supply toidukomplekt ja kui sul pole olnud vajadust toite 8a jooksul tarbida, siis vahetame Sinu toidukomplektid omal kulul välja.* Nii saad sama raha eest meelerahu 16ks aastaks!

*Kõik toidupakid ämbri sees peavad olema avamata 8a.

Seotud tooted

Menüü