1. Esileht
 2. /
 3. Sluban / Lego
 4. /
 5. LEGO
 6. /
 7. LEGO Creator Propeller Plane

LEGO Creator Propeller Plane

11.90

Lahe ümberehitatav lennukikomplekt, mis lennutab kõrgustesse seiklema.
Naudi lendu selle vinge propellerlennukiga! Pane propeller pöörlema, reguleeri tiivikut, suundu hoovõturajale ja tõuse õhku! Kui oled maandunud, ehita propellerlennuk ümber reaktiivlennukiks ja mine sõida sellega üle riigi, või ehita sellest helikopter, et teha kiire lennureis maakohta, või lase oma loovus vabaks ja ehita midagi täiesti uut. Selle vinge kolm-ühes-komplektiga ootab lapsi põnev lennuseiklus!

Komplektis on 128 detaili.
Mõõdud: 4,6 x 14,1 x 19,1 cm
Kaal: 0,164 kg

Vanusegrupp: 6+
Brand: LEGO
Tarneaeg: 1-7 päeva
Tootekood: 31099
Category: LEGO

Põneva LEGO® Creatori kolm-ühes-propellerlennukikomplektiga (31099) virgutate laste loovust ja mänguarmastust. Selle pöörleva propelleri ja reguleeritava tiivikuga värvilise lennukimudeliga õhku tõusmise ja maandumise matkimine pakub lastele kindlasti palju lõbu. Loominguline vabadus See LEGO Creatori kolm-ühes-komplekt võimaldab lastel ehitada kolm erinevat mängumudelit. Nad saavad ehitada propellerlennuki ja muuta selle siis reaktiivlennukiks või maandumisplatvormiga helikopteriks. Seejärel võivad nad oma loovusel lennata lasta ja ehitada midagi täiesti uut. See suurepärane ehituskomplekt sütitab oma kolme ehitusvõimalusega erinevaid kirgi ning sobib suurepäraselt kingituseks iga sündmuse puhul. Ikoonilised eraldiseisvaid mudeleid LEGO Creatori sarja kolm-ühes-komplektide mudelid on detailsed ja tõetruud ning innustavad loovalt mängima. Mudelid pakuvad lõputult ehitus- ja mänguvõimalusi ning aitavad virgutada igas vanuses laste loovust. Vahvad ja inspireerivad komplektid sobivad ka suurepäraselt lastele väikeseks jõulu- või sünnipäevakingituseks.

 • See kolme mudeli – propellerlennuki, reaktiivlennuki ja helikopteri – ehitamise võimalust pakkuv komplekt innustab lapsi loomingulisi rollimänge mängima. Sobib suurepäraselt mistahes tähtpäeva kingituseks. Ehitades ja ümberehitades võib mäng kesta igavesti!
 • Millised seiklused õhus ees ootavad? Propellerlennukiga ringi kihutamise, võimsa reaktiivlennukiga lendamise ja helikopteriga tiirutamise ning uute asjade loomise käigus areneb laste loovus ja ehitusoskus.
 • See komplekt pakub kolme võimalust. Kolm-ühes-lahendus võimaldab ehitada propellerlennuki (31099), reaktiivlennuki või helikopteri. Komplektiga saab mängida eraldi, kuid seda võib kombineerida ka teiste LEGO® komplektidega. Lapsed saavad parandada oma ehitusoskusi ja lõbutseda.
 • Seda vinget komplekti hakkab armastama iga loomingulise ehitamise fänn. Klassikalise propellerlennuki, vinge reaktiivlennuki ja vahva helikopteri ehitamise komplekt sobib suurepäraselt jõulu-, sünnipäeva- või mistahes muu tähtpäeva kingituseks alates kuue aasta vanustele poistele ja tüdrukutele.
 • Kas oled valmis tegutsema? Propellerlennukimudeli kõrgus on ca 7 cm (2“), pikkus ca 14 cm (5“) ja laius ca 18 cm (7“), mis tähendab, et see põneva ja hoogsa mängu komplekt on piisavalt suur vingeks seikluseks, aga samas piisavalt kompaktne, et see liikvele minnes kaasa võtta.
 • Käimapanevaks jõuks on lapse kujutlusvõime – nii jagub mängurõõmu mitmeteks ja mitmeteks tundideks. Patareivabad mänguasjad aitavad arendada iseseisvalt mängimise ja probleemide lahendamise oskust ning rõõmustavad lapsi, kuna võimaldavad neil ise uusi lugusid välja mõelda.
 • Ava karp ja alusta mängu, valides ehitamiseks või ümberehitamiseks mõne neist kolmest mudelikomplektist. Lihtsasti järgitavad juhendid teevad mudelite kokkupanemise lastele lihtsaks, lastel neil oma ehitiste üle uhkust tunda ja rohkelt vahvat loovmängu nautida.
 • LEGO® Creatori sarja kolm-ühes-komplekt pakub lastele lõputult võimalusi ehitusoskuste arendamiseks. See lahe õhusõidukigamängukomplekt aitab arendada laste loovust ja kujutlusvõimet, pakkudes palju erinevaid ehitamisvõimalusi.
 • LEGO® klotsid vastavad rangeimatele tööstusharu standarditele, mis tähendab, et need on alati ühtlase kvaliteediga ja kokkusobivad ning hõlpsasti ühendatavad ja eraldatavad – seda juba alates aastast 1958.
 • LEGO Groupis testitakse (kukutatakse, muljutakse, väänatakse, kuumutatakse, hammustatakse, painutatakse, kraabitakse ja venitatakse) LEGO® klotse ja detaile põhjalikult, et tagada kõigi laste ehitusmänguasjade vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

Seotud tooted

Menüü